Pranie wykładzin i dywanów Wrocław

Prawnie wykładzin wrocław

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Naszą jakość gwarantują wykwalifikowana załoga, wieloletnie doświadczenie w branży oraz rekomendacje naszych Klientów. Do wycen podchodzimy indywidualnie, a cena usługi zależy od wielkości powierzchni, jej rodzaju, intensywności użytkowania oraz rodzaju zabrudzeń.

W utrzymaniu czystości ważna jest systematyczność, dlatego zalecamy regularne pranie wykładzin i dywanów po to aby utrzymać powierzchnię w dobrej kondycji. Co prawda nowoczesne środki stosowane do prania skutecznie radzą sobie z różnego typu zabrudzeniami, ale nic nie zastąpi regularności czyszczenia.

Jak przebiega pranie wykładzin?

  • dokładnie odkurzamy wykładzinę / dywan,
  • nanosimy środki piorące dostosowane do rodzaju zanieczyszczeń a także typu materiału, z którego zrobiona jest wykładzina / dywan,
  • za pomocą urządzeń mechanicznych, czyścimy całą powierzchnię,
  • płuczemy,
  • suszymy.

Pranie wykładzin wykonujemy w dokładnie ustalanych, dogodnych dla Państwa godzinach. Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań. Przyjmujemy zlecenia zarówno jednorazowe jak i okresowe. 

Usługę prania wykładzin oraz czyszczenia dywanów realizujemy w miastach: Wrocław, Opole i Gdańsk, a także w okolicach wymienionych miast.

Zobacz również